Pauliaus Petraičio iniciatyva Šiaulių mieste buvo surengta konferencija „Šiaulių sportas“

Lietuvos sporto medicinos centro Šiaulių skyriaus vyriausiojo gydytojo Pauliaus Petraičio iniciatyva Šiaulių mieste buvo surengta konferencija „Šiaulių sportas“.
Konferencijos tikslas – bendradarbiavimas ir diskusija tarp skirtingų sričių ir specialybių žmonių, dirbančių sportininkų labui. Taip pat konferencija buvo siekta parodyti, kad Šiauliuose esama daug savo srities profesionalų.

Konferencijoje dalyvavo treneriai, sportininkai, kineziterapeutai, gydytojai. Konferencijos svečiai atvyko ne tik iš Šiaulių miesto ir rajono, bet ir iš Mažeikių, Kelmės, Tauragės.
Kineziterapeutas Jonas Andriulis, atstovaujantis „Šiaulių futbolo akademiją“, skaitė pranešimą apie traumas ir kaip elgtis ūmių traumų atvejais.
Apie sportininkų testavimą pranešimu ir praktine dalimi supažindino atletinio rengimo treneris, „Relentless Strength & Fitness“ įkūrėjas, Andrius Daškus.
Sporto psichologas, „Šiaulių sporto gimnazijos“ direktoriaus pavaduotojas Andrius Stočkus pranešime aptarė trenerių ir sportininkų bendravimo psichologinius aspektus.
BC Pasvalio „Pieno žvaigždės“ profesionalaus Pasvalio miesto vyrų krepšinio klubo atletinio rengimo treneris Mantas Valčiukaitis skaitė pranešimą, įskaitant praktinę dalį, apie pramankštą ir jos sudedamąsias dalis.

Sporto medicinos gydytojas, Lietuvos sporto medicinos centro Šiaulių skyriaus vadovas Paulius Petraitis turėjo skaityti paskutinį pranešimą „Ekscentrinių pratimų eros pabaiga“, bet dėl didelio pranešėjų entuziazmo ir laiko stokos nebespėjo.
Lietuvos sporto medicinos centras ir Lietuvos sporto medicinos centro Šiaulių skyriaus vyriausiasis gydytojas Paulius Petraitis reiškia nuoširdžią pagarbą ir dėkoja visiems konferencijos pranešėjams, kurie dėl bendro tikslo sutiko pranešimus skaityti neatlygintinai.

Keletas akimirkų iš konferencijos „Šiaulių sportas“: